Системы отопления

Повітряне опалення будинку.

Повітряне опалення будинку.

  Повітряне опалення будинку це система обігріву будинку за допомогою гарячого повітря. Повітряне опалення будинку включає в себе повітронагрівачі, в яких це ж повітря нагрівається водою або парою. Теплом від згоряння різного палива, а також за допомогою електрики. Також туди входять повітропроводи, які підводять повітря в потрібні опалювальні приміщення. Решітки, крізь які повітря подається в повітропроводи та по них в приміщення. І забирається з приміщення для подачі назад до повітронагрівача. Входять туди ж запірно-регулюючі клапани для регулювання і закриття повітропроводів. Коли повітронагрівач знаходиться в потрібному приміщенні то повітропроводи, решітки та регулюючі клапана можуть не встановлюватися.

  Повітряне опалення поділяється на:
  -  рециркуляційне, в якому повітря що подається до повітронагрівача, береться з цього ж опалювального приміщення.
  -  суміщене з внутрішньою вентиляцією, де повітря частково береться зовні, а частково з самого опалювального приміщення. Обсяги подач з різних джерел можуть регулюватися в різних співвідношеннях і широких межах, залежно від потреби.
  -  прямоточні, в якому повітря повністю береться з поза приміщення. В прямоточному повітряному опаленні немає рециркуляції і рециркуляційних каналів. Така система застосовується в житловому будинку. Там повітронагрівач обслуговує декілька квартир. Таке повітряне опалення не дозволяє надходити повітрю з однієї квартири в іншу.

  Рециркуляційне повітряне опалення не застосовують у виробничих приміщеннях, де в технологічному процесі виділяються пил або шкідливі гази. У системах з рециркуляцією і суміщених системах, повітря може рухатися природно за рахунок різниці температур і їх щільності до і після повітронагрівача. Також з примусовим рухом за допомогою встановленого електричного вентилятора.

Повітряне опалення будинку.

  Важливою перевагою повітряного опалення є значно менше використання металу. Тому що для такого опалення не використовуються опалювальні прилади як у водяному і паровому опаленні. При спільному використанні повітряного опалення з вентиляцією добре вирішується проблема повітрообміну в приміщенні. У такому випадку можна повітря по потребі зволожити, охолодити, а також кондиціонувати.

  Ще однією перевагою повітряного опалення є застосування його для охолодження приміщення в жарку пору року. Потрібно тільки встановити кондиціонер в канали по яких рухається повітря в кімнати.

  У зимовий час року ви не будете переживати що у вас замерзне теплоносій, коли з певних причин ви не зможете опалювати приміщення.

  Таке опалення широко використовується в промислових цехах, громадських будівлях, в приміщеннях в яких велика кількість кімнат, і наявні порожнечі можна використовувати для повітряних каналів. Повітряне опалення значно простіше і дешевше ніж інші види центрального опалення.

Системы отопления