Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Опалення тепловими завісами.

Установленная тепловая завеса.

  Теплові завіси або ще їх називають повітряні або повітряно-теплові завіси - це потужні тепло вентилятори, які дають, чітко направлений потік повітря. Вони встановлюються над отворами дверей або збоку від отворів. Теплові завіси потрібні, для того щоб розділяти зону теплого і холодного повітря, створюючи бар'єр між ними. В основному вони ставляться у відкритих приміщеннях для захисту від проникнення в приміщення холодного повітря або протягів, і зберігають цілісність мікроклімату в приміщенні. У таких приміщеннях теплові завіси є дуже популярними конструкціями. З кожним роком теплова завіса набирає все більших обертів в галузі продаж і попиту у споживачів, за рахунок своїх неоціненних експлуатаційних якостей.

  1.Систему теплова завіса виготовляють з дотриманням всіх гостів і стандартів якості.
  2. Теплова завіса створює сильний потік повітря, який подає тепло в приміщення. Потік нагрітого повітря, який видувається тепловою завісою, направлений вниз - з дуже теплої зони приміщення в більш холодну зону, де розміщуються люди. При правильному монтажі обладнання теплової завіси, основний потік нагрітого повітря надходить уже в середину приміщення, навіть якщо двері в приміщення відкриті. Якщо ж двері в приміщення закриті, то подача тепла в приміщення збільшується ще більше.
  3. Вентилятор, як правило, виготовляється барабанного типу, включаючи в себе всі необхідні нагрівальні елементи: електричні спіралі, тени або радіатори.
  4. Корпус теплової завіси може бути виготовлений як з пластмаси, так і з металу. Варто вибирати той, який особисто підходить вам по дизайну і за своїми експлуатаційними якостями і призначенню вашого приміщення.
  5. Теплові завіси також забезпечені додатковими функціями, які додають комфорту і зручності у використанні, це пульт управління. За допомогою пульта ви зможете управляти температурою, кількістю і напрямом подачі теплого повітря. Жалюзі, відповідають за напрям повітря тільки в отвір, або подачу його ще й в приміщення. Фільтри очищення повітря, очищають його від пилу, а іонізатори іонізують його для кращого комфорту. У зв'язку з такими додатковими приспосібленнями різко скаче ціна. Чим більше функцій, тим вище ціна.

Тепловая завеса прибор.

  Теплові завіси діляться на типи.
  1. З електричним нагрівом.
Нагрівальний елемент даного типу представлений або у вигляді тена, або у вигляді спіралі. Монтаж проводиться швидко, причому це може бути стеля, стіна і навіть установка на підвісну стелю. Недоліком є те, що на розігрів потрібно певний час, і вони використовують дуже багато електричної енергії.
  2. З водяним нагрівом.
Нагрівання проводиться шляхом використання гарячої води з підключеної системи опалення в даному приміщенні. Вони дуже економлять електрику, але монтаж досить складний, і вони дорогі в порівнянні з електричними.
  3. Без нагрівального елемента.
Повітряний потік надходить з великою інтенсивністю, при цьому, не нагріваючи повітря. Ці завіси тільки створюють бар'єр для руху повітря з зовні приміщення у середину. Якщо вам потрібно обігріти приміщення тільки завісою, то цей варіант вам не підійде.

  Теплові завіси також діляться на класи, які визначають їх приналежність і установку на те чи інше місце вашого будинку. Конструкції випускаються різного плану, варто вибирати ту, яка підійде за дизайн будинку і задовольнить всі ваші побажання. Це можуть бути горизонтальні, міні, максі і т.д. завіси.

Принцыр обогрева.

  За принципом роботи теплові завіси діляться на шиберного і змішувального типу. У першому випадку теплові завіси дуже добре запобігають доступу повітря з поза в огороджувальних приміщення в середину. Але швидкість повітря, яку теплові завіси створюють, повинна бути дуже високою, до 30 м/с. Такі теплові завіси встановлюють при низькій температурі повітря з зовні і частому відкриванні дверей в приміщенні. У теплових завісах змішувального типу, відбувається перемішування холодного повітря з зовні, з нагрітим повітрям від теплової завіси. Після такого змішування, через двері з теплової завіси в приміщення надходить уже добре нагріте повітря.

  Купуйте чудові теплові завіси, які будуть служити вам довгі роки своєю надійністю і довговічністю.

Системы отопления