Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Система опалення будинку - тепла стіна.

Система опалення тепла стіна.

  Переваги системи обігріву - тепла стіна дуже великі і суттєві. В системі опалення тепла стіна прекрасний тепловий комфорт вже досягається, починаючи з температури навколишнього повітря 17-18°C., а це на 2-3°C. нижче, ніж у системі обігріву радіаторами. Ця перевага дозволяє швидко прогріти стіну і легше регулювати температуру в будинку. Тепла стіна віддає тепло в будинок за рахунок теплового випромінювання. Вона є економічною в експлуатації, в порівнянні з іншими водяними системами обігріву.

  Систему обігріву тепла стіна можна комбінувати з системою опалення підлоговий обігрів. Правильно спроектований і грамотно встановлений обігрів за допомогою цієї системи опалення забезпечить гарний тепловий комфорт у вашому домі. Обігрів будинку за допомогою цієї системи опалення можна встановити в більшості приміщень будинку. А також цю систему тепла стіна можна змонтувати в нових і старих будинках. Не потрібно буде встановлювати вже радіатори, а можливість для дизайну приміщення збільшиться. Недоліком є те, що треба буде коригувати установку меблів.

  Тепла стіна з водяним опаленням схожа на систему тепла водяна підлога. Різниця її тільки в тому, що труби прокладені на стіні. А так як стіни в будинку займають більше площі ніж підлога, і з цього площа обігріву набагато більше, ніж у системі тепла підлога. Труби, укладені по стіні пластикові, металопластикові або мідні. Вони закріплені і захищені відповідним чином. Вони не будуть деформуватися і зрушуватися, тому що на них не буде такого тиску як в підлозі.

  Система опалення тепла стіна монтується на зовнішніх стінах будинку. Ця особливість монтажу усуває різницю температур внутрішніх і зовнішніх стін, і осушує зовнішні стіни. Через це у вас не буде з'являтися цвіль і грибок на стінах, якщо вони будуть піддаватися впливу вологи.

  Система опалення тепла стіна при монтажі не складна. Така система може монтуватися в нових будинках, так і у вже старих будинках. Її можна монтувати по будь-яких поверхнях, таких як арки, вигини і інші не стандартні поверхні. Проблема тільки в правильному проектуванні цієї системи. Правильно змонтована система буде вам забезпечувати комфорт в будинку протягом цілого року.

  Вона є розподільчою системою, а тому приміщення можуть обігріватися роздільно, не залежно одне від одного. При установці на кожну кімнату терморегуляторів, ви зможете регулювати температуру і відключати, якщо непотрібно буде обігрів в даному приміщенні.

Система опалення тепла стіна.

  Температура повітря в приміщенні може бути на 2-3°C. менша ніж у приміщеннях, що опалюються за допомогою радіаторів, але тепловий комфорт буде хороший. Таке зниження температури в приміщенні дає економію до 10%. Температура теплоносія 30-35°C. добре обігріє будинок взимку. Тому система опалення тепла стіна з експлуатаційної точки зору є більш економічна в порівнянні з іншими водяними системами обігріву.

  Система опалення тепла стіна не висушує повітря і не іонізує його, як інфрачервоне опалення. Влітку її можна використовувати для охолодження будинку, подаючи в систему холодну воду.

  У приватних будинках систему тепла стіна раціонально використовувати з системою тепла підлога. Так систему тепла стіна раціонально більше використовувати у вітальнях, їдальнях і дитячих кімнатах. У ванній і на кухні краще більше використовувати систему тепла підлога, а систему обігріву тепла стіна менше. Але існують приміщення, де систему тепла стіна використовувати неможливо. Це зимові засклені сади, у яких площа підлоги значно більша, ніж площа вільних стін, по яких можливо змонтувати систему опалення тепла стіна.

Системы отопления