Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Плінтус, що гріє ваш дім.

Плінтус

  Плінтусна система опалення - суперсучасна розробка фахівців-технологів, а також дизайнерів Великобританії, це інноваційне рішення в сучасній теплотехніці!

  Система ThermaSkirt - енергоефективна система опалення. Вона одночасно виконує функцію декоративного красивого плінтуса і радіатора по контуру приміщення.

  Плінтусна система опалення відрізняється чудовим і сучасним дизайном та якістю, вона виконана з сучасного унікального сплаву алюмінію, який в 6 разів ефективніше віддає тепло, ніж сталеві радіатори. Така якість алюмінію дозволяє дуже швидко прогріти приміщення до потрібної температури. І при цьому якісне і декоративне покриття плінтуса абсолютно безпечне і робить приємний комфорт для всіх мешканців житла.

  Плінтусна система опалення ThermaSkirt монтується по всьому периметру приміщення (теплоносій - нагріта до 35-85. °C вода). Вона здатна працювати від різних джерел тепла, і приєднується як до нових, так і традиційних, існуючих котлів, вона також може використовуватися з поновлювальними джерелами енергії, такими як: повітряний тепловий насос, геотермальний тепловий насос, сонячні батареї та інші нагрівальні прилади.

Унікальна система опалення має ряд переваг:

Схема плінтусного опалення.

  Ефективність плінтусної системи опалення будинку перевірена в сучасних лабораторіях Великобританії - а економія теплової енергії в системі становить більш ніж 15% в порівнянні з іншими системами опалення, а при розрахунку і правильному підборі бойлера, а також теплоносія може досягти 25%.

  Використовується при низьких і високих температурах. Плінтусна система може працювати і з тепловим насосом геотермальним, сонячним колектором, також і зі звичайними котлами. Це швидко реагуюча і дуже добре контрольована система - кімната прогрівається протягом декількох хвилин, а за допомогою регулятора можна регулювати систему, що дозволяє знизити великі витрати на опалення.

  Система TS дозволяє приміщенню нагріватися рівномірно по всьому простору, все тепло від плінтусного опалення ThermaSkirt виходить прямо в кімнату, тому що вона виконана по всьому периметру і в самому низу приміщення.

  ThermaSkirt істотно заощадить вам простір і на підлозі, і на стіні. Плінтус можна прокласти навіть і по фасаду меблів і устаткуванні. Дуже простий монтаж цієї системи плінтусного опалення ThermaSkirt дозволяє навіть для дуже старих будинків здійснювати їх ремонт або реконструкцію, щоб покращити їх енергоефективність і тим самим скоротити викид вуглекислого газу.

  Дуже важливою перевагою TS є її декоративність. Плінтусна система обігріву являє собою гарну декоративну планку, залежно від моделі, має висоту 150-200 мм, товщину 20 мм, виконана в одному з 10 кольорів, що дозволяє вам підбирати її під потрібний колір покриття вашої підлоги, стін або меблів; (навіть дерев'яний, під дуб).

  Система дуже проста в конструкції та доступна в обслуговуванні. При використанні зменшується вміст пилу в повітрі. Так як ThermaSkirt обігріває приміщення у всіх напрямках по кімнаті біля підлоги, то у вас не буде таких проблем як з великою різницею температур по висоті, а також з протягами та гарячим повітрям на стелі - радіатори обігрівають за принципом руху холодного повітря з низу вгору, ніж власне випромінюванням тепла. Тепло від них йде прямо з низу вгору, а потім вздовж стелі та опускається вниз, охолоджуючись. Знімна поверхня системи (LT & OG) дозволяє ховати дроти від комп'ютера та іншої теле відеоапаратури. Знімна поверхня ущільнювача - зручна при ремонті, тобто перефарбовуванні або декоруванні стін.

  Простота монтажу істотно знижує вартість робіт. Монтаж і складання системи плінтусного опалення зможе виконати будь-яка людина без спеціальних знань. Вам необхідно лише надати план всіх ваших приміщень із зазначенням розмірів - вам розрахують, і ви отримаєте замовлення повністю укомплектоване з усіма необхідними деталями.

Накладка для плінтуса.

  Система опалення ThermaSkirt має унікальну, знімну ущільнюючу накладку певного кольору на верхньому краю. Ця накладка усуває будь-які щілини між стіною і плінтусом (тобто не потрібно наповнювача), а при ремонтних роботах, тобто наклейці шпалер або фарбуванні стін ви просто попередньо знімете накладку, а потім назад вставите. І вам не треба буде нічим її накривати, або потім відчищати плями, або дуже акуратно приклеювати кінці шпалер. Крім цього, ThermaSkirt має знімне покриття нижнього кабелю.

Системы отопления