Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Система водяного обігріву підлоги.

Теплый водяной пол.

  Якщо ви правильно розрахуєте і підберете компоненти для системи водяного обігріву підлоги. То монтаж і експлуатація системи не буде складною. І система водяного обігріву підлоги зі спеціальними пластинами, які розподіляють тепло, створить у вашому будинку приємний затишок і неперевершений комфорт.

  Для системи водяного обігріву підлоги потрібно мати: теплоізоляційні полістирольні плити, прямі та поворотні теплорозподіляючі панелі, які покриті алюмінієм, водяні труби, розділюючу підкладку, колектор і демпферну стрічку товщиною 10 мм.

  Сучасні опалювальні прилади не забезпечать рівномірного розподілу тепла, яке дає сучасне підлогове водяне опалення. При використанні в приміщенні системи водяного обігріву підлоги, не виникає конвекційних потоків повітря, не переноситься пил. Саме через ці властивості система водяного обігріву підлоги набирає популярність серед домовласників, які будують власне житло або ремонтують своє вже раніше побудоване житло.

Теплораспределяющие пластины.

  Системи водяного обігріву підлоги, що складається з плит теплоізоляції та труб для теплоносія, покритих теплорозподіляючими пластинами забезпечує рівномірний розподіл тепла в приміщенні. Теплорозподіляючі пластини та тонка стяжка дозволяють швидко і найбільш рівномірно прогріти приміщення до потрібної температури, встановленої терморегулятором. Приблизно не більше ніж 30 хвилин триває нагрів всієї поверхні підлоги, без великих перепадів температур в різних частинах приміщення. При цьому конструкція системи водяного обігріву підлоги виключає можливість перегріву конкретних частин приміщення (наприклад, під предметами меблів).

  Монтажна висота системи водяного обігріву підлоги, становить приблизно 25 см, що дозволяє встановити її практично в будь-якому житловому приміщенні вашого будинку. Трубопровід опалювального контуру встановлюється з гнучких і довговічних полімерних труб і щільно кріпиться в спеціальних каналах теплорозподіляючих панелей.

Подгонка панелей.

  Ці панелі легко розрізати та підганяти за розмірами на місці монтажу, для точної та тонкої підгонки на різних складних ділянках підлоги. Ефективна теплоізоляція і теплорозподіляючі панелі дозволяють зробити теплу водяну підлогу на будь-якій рівній основі, при різних видах стяжки. Розділююча підкладка і наливна стяжка дають можливість встановлювати різне підлогове покриття, у тому числі з керамічної плитки, паркетом, ламінатом та іншим покриттям.

Монтаж системи водяного обігріву підлоги.

  Перше що потрібно зробити перед початком робіт з укладання і монтажу системи водяного обігріву підлоги, це потрібно вирівняти підлогу. Також потрібно перевірити гідроізоляцію (якщо вона є, або потрібно її укласти), а якщо гідроізоляція погана, то зробити додатковий гідроізоляційний шар. Перед укладанням на підлогу елементів системи опалення, а також додаткових шарів шумо і теплоізоляції, поверхню підлоги на яку буде укладатися все це, ретельно вичищають і підмітають, щоб не було сміття і пилу.

Теплоизоляция.

  На рівну, добре вичищену і суху основу нашої підлоги укладають шар основної теплоізоляції, який складається з полістирольних плит. Так як при нагріванні з'являється теплове розширення, тому по периметру приміщення для компенсації теплового розширення укладають демпферну стрічку без пропусків, яка буде розширюватися або звужуватися в залежності від руху полістирольних плит. Теплорозподіляючі пластини укладають в притик, починаючи укладати від зовнішньої стіни. Спочатку починають укладати ряд з поворотних елементів.

  Існують обмеження для ділянок контуру, ці обмеження - 10 м по довжині, а за площею (при відстані між трубами 25 см) - 20 м². Панелі вирізають до потрібної форми, у разі якщо геометрія підлоги дуже складна (ділянки ступінчасті, закруглені або скошені). Решту нестандартних частини заміряють і вирізують панелі з полістиролу за формою, укладають їх на місце і вирізують терморізаком канавки для труб обігріву, поєднуючи із суміжними частинами.

Укладка труб.

  Вкладати труби в вирізані канавки краще вдвох. Підганяючи їх киянкою через прокладку 4 см завтовшки і 70-80 см завдовжки, і вкладаючи в канавки. Контур завершують укладати біля колектора. При монтажі труб на поворотах важливо не згинати їх дуже сильно, щоб не було різких вигинів, тобто охолоджувальна рідина могла вільно циркулювати. А також труби не тріскалися на вигинах.

  Розділяючу прокладку укладають гладкою стороною вгору з накладом на іншу частину прокладки, у розмірі 10 см і фіксують цей наклад клейкою стрічкою. Після закінчення процесу обпресування контуру, укладають шар розділяючої плівки товщиною 0,3 мм, а поверх цього розділяючого шару з плівки, укладають наливну стяжку. Оптимальну товщину наливної стяжки визначають, враховуючи фінішне підлогове покриття.

Системы отопления