Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Опалювальні печі з водяним контуром.

  Отримати теплу воду та обігріти весь будинок можна за допомогою опалювальної печі з вбудованим водяним контуром.

Піч з вкладишем.

Опалювальні печі з вбудованим водяним контуром, які використовують тверде паливо, легко можна інтегрувати в систему водяного обігріву приміщення. Тобто якщо у вас вже є система з газовим котлом, то в цю систему ви можете підключити опалювальну піч. Такі опалювальні печі дуже добре замінюють опалювальний котел в централізованій системі опалення та нагріву води. Цю ідею використовували вже давно. Тобто традиційні опалювальні печі оснащували резервуарами, які були заповнені холодною водою. Вона нагрівалася під час топлення в кухонній печі для обігріву приміщення і для використання гарячої води в побуті.

  Сучасні опалювальні печі не мають резервуара для нагріву води, а мають вбудований теплообмінник, який дозволяє нагрівати необмежену кількість води. Промисловість пропонує дуже широкий спектр печей з вбудованим теплообмінником, які можуть повністю забезпечити житло, як в теплі, так і в гарячому водопостачанні. І ці опалювальні печі використовують як паливо дрова або пеллети (деревні гранули).

  По конструкції ці опалювальні прилади не зовсім дешеві. Вартість їх відрізняється в залежності від конструкції, матеріалу, системи управління, потужності та дизайну до двох разів. Зараз виготовляють конструкції, які можуть завантажуватися паливом на період від кількох годин до доби. Опалювальні печі з вбудованим водяним контуром можна підключати в загальну мережу опалення або в нову. Але на це потрібні додаткові витрати на розрахунок, проектування і монтаж. Опалювальні печі з вбудованим водяним контуром будуть забезпечувати не тільки теплом будинок, але і економити гроші, якщо у вас є можливість придбати дешево дрова або відходи з дерева. Тим самим ви збільшуєте частку використання поновлюваної енергії.

  Ці опалювальні печі з вбудованим водяним контуром дуже красиво вписуються в дизайн будинку. В залежності від вашої фантазії, ви можете створити дизайн під старовинний сільський будинок, в якому приємно споглядати, як спалюються дрова і горить вогонь. А той нескінченною грою вогню можна милуватися, якщо ви поставите піч зі скляними великими дверцятами. Ефективний вид печі надаватимуть гарячі, гарячі поліна, і процес їх підкидання вручну в піч. Так і відчувати приємний запах, який виділяється при згорянні дров і приносить комфорт і спокій в ваш будинок в холодний зимовий вечір.

  Також в цю систему можна інтегрувати сонячні установки нагріву води. Підключити їх можна, так що вода спочатку нагрівається за допомогою сонця, а в печі доводиться до потрібної температури, якщо вона менше ніж потрібно.

Піч схема.

  Опалювальні печі з водяним контуром випускаються двох видів, залежно від того як ви хочете використовувати. Якщо вам потрібно більше води для побутових потреб, то виготовляються прилади розподіляють за принципом 10% йде на опалення приміщення, а 90% відсотків на нагрів води, яка пізніше може направлятися в опалювальну систему або накопичувач гарячої води. Тому в залежності від ваших потреб, від типу будинку ви повинні ретельно підбирати обладнання по потужності і його характеристики. Так будинки, в яких низьке енергоспоживання, тобто пасивне енергоспоживання, можна обладнати печами меншої потужності і в яких вода використовується для побутових потреб більш ніж для обігріву приміщення. Якщо у вас будинок дуже енерговитратну, то такі печі використовуються як додаткове джерело тепла.

  Виготовляються також зручні пелетні печі, оснащені резервними баками для деревних гранул. Вони оснащені механізмами, які самі регулюють подачу пеллет в піч автоматично, в залежності від потреб. Подають пелети в піч за допомогою пневматичного пристрою або шнекового конвеєра. Останні моделі існуючих на ринку пелетних печей, оснащені системою регулювання, що дозволяє в залежності від погодних умов і ваших бажань встановлювати потрібний режим роботи для встановлення конкретної температури в певний період. Якщо навантаження на піч невелика, то завантаження пелет і очищення паливної топки від золи, роблять не часто.

Вентиляція печі.

  Опалювальні печі з вбудованим водяним контуром оснащені програмує автоматикою, яка включає і вимикає систему або оснащені пультом дистанційного керування. Вони можуть оснащуватися системами примусової вентиляції. Є два варіанти: перший варіант це зовнішнє повітря необхідний для згоряння палива, надходить в піч через підвідний трубопровід. А в другому випадку для роботи приладу вентиляційної установки використовується контроль перепадів тиску.

Системы отопления