Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Модернізація системи водяного опалення.

Модернізація системи водяного опалення.

  Коли ви робите капітальний ремонт будинку, то потрібно провести і модернізацію системи водяного опалення. Якщо у вас ще була стара система водяного опалення, то потрібно оновити обладнання на сучасне, більш економне та ефективне. Після того як ви утеплили дах, підлогу і стіни, поміняли вікна та двері, теплові витрати зменшаться, а котел надто потужний буде використовуватися не на повну потужність. Також сучасне обладнання дозволить вам більш економно використовувати його. Можна автоматично регулювати температуру в приміщенні залежно від потреби, в конкретний час і по конкретних приміщеннях. Сучасне обладнання на 20% ефективніше старого.

  Через те, що старий котел в котельні був підлогового типу, то при модернізації системи водяного опалення ми поставили підлоговий котел з великим теплообмінником з сірого чавуну. Через велику площу теплообмінника, він має менше навантаження і тим самим довше служитиме. Сірий чавун найбільш корозієстійкий ніж сталь або силумін. Раніше вода для загального користування нагрівалася проточними водонагрівачами. Вони не забезпечували будинок в необхідній кількості та з потрібною температурою гарячою водою. Тому в котельні встановили великий бойлер з непрямим нагріванням води. Відповідно від нього провели нові труби в усьому приміщень, у яких і повинна бути гаряча вода. Через це в такому бойлері велика кількість води, і тому комфорт для користувачів гарячою водою покращився. Температура води буде постійною, і ванна набагато швидше буде наповнюватися.

  Видалили з горища старий розширювальний бак. А через те, що система буде закритого типу, то встановили діафрагмовий розширювальний бак. Він забезпечить нашу систему від перепаду тиску, коли вмикається і вимикається котел, а також коли циркуляційний насос починає прокачування води по системі.

Батареї і труби.

  Старі важкі чавунні батареї поміняли на сучасні красиві алюмінієві батареї. Вони гарно вписуються в інтер'єр кімнат. Їх легше чистити та не потрібно фарбувати. Металеві труби, що проходили по стінах кімнат замінили на мідні тонкі труби. І приховали їх під підлогу, ізолювавши їх від навколишнього середовища, щоб вони не віддавали тепло. Ви можете замість мідних труб поставити метало пластикові труби. Якщо у вас є прості навички монтажу труб, то ви самі зможете зібрати всю систему. Тим самим ви заощадите чималі гроші на монтаж системи.

  При модернізації системи водяного опалення встановили циркуляційний насос. Цей насос прокачує воду по системі, і тим самим дозволяє оперативно регулювати температуру в приміщенні, і впливати на раптову зміну температури зовні будинку. Оснастили циркуляційним насосом циркуляційну трубу для гарячої води загального користування. Це дозволить швидше подавати воду у ванну.

  В старий димар в середину встановили вкладиш з нержавіючої сталі.

Регулююча автоматика.

  Встановили погодозалежну автоматику, яка буде регулювати температуру в приміщенні, в залежності від температури повітря зовні. Також встановили датчик температури повітря поза приміщенням. Встановили автоматику що програмує, яка буде керувати котлом для забезпечення певної температури в певний час та в певних кімнатах. А також температуру води для загального користування.

  Хороший підлоговий котел з великим чавунним теплообмінником, великий бойлер для гарячої води, сучасна автоматика що програмує для регулювання температури в системі, по конкретних кімнатах. Система опалення закритого типу з циркуляційним насосом. Все це обладнання і дуже якісний монтаж цієї системи, після модернізації системи водяного опалення будинку забезпечить хороший комфорт і надійну експлуатацію нашої системи на довгий час. І позбавить вас від зайвих клопотів.

Системы отопления