Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Настінний газовий котел.

Настінний газовий котел.

  Коли ваш будинок має підключення до газорозподільної мережі, то найкращим по ефективності та економії є газове опалення. Вітчизняні та закордонні виробники газових котлів пропонують широкий спектр котлів для обігріву приміщення і нагріву води для потреб в побуті. Одним з таких видів є настінний газової котел.

  Настінні газові котли мають повністю все для роботи у своїй комплектації. У них встановлений пальник, циркуляційний насос, і система для нагріву води для потреб в побуті. За розміром вони невеликі, і у них невелика вага і прекрасний дизайн. Який може чудово вписуватися в інтер'єр на стіні в будь-якому приміщенні, навіть у кухні або передпокої. Вони навіть можуть монтуватися в спеціально підготовлену нішу або на зовнішній стіні.

  Потужність котла вибирають в середньому 1 кВт теплової його потужності в розрахунку на 10 м² площі, при висоті приміщення 2.5-3 м. Але потужність можна коригувати залежно від кількості та типу батарей, від тепловтрат будинку та роботи системи вентиляції. Тому розрахунок системи опалення рекомендується робити інженерам теплотехнікам.

  Настінні газові котли виготовляються із закритою або відкритою камерою згоряння. Настінні газові котли з відкритою камерою згоряння використовують повітря з приміщення. А тому потрібно щоб в приміщення була подача повітря.

  Із закритою камерою згоряння котли оснащені спеціальними пальниками, в яких попередньо змішується газ з повітрям. Якість суміші контролюється за допомогою датчика. Відведення димових газів і подача повітря проводиться по роздільним каналам. І ця особливість підвищує вартість котла.

Настінний газовий котел із середини.

  Настінні газові котли оснащені теплообмінником, який виготовлений з міді, силуміну або навіть нержавіючої сталі. Теплообмінник зроблений так, що димові гази віддають тепло вже на вході теплоносія в котел. Деякі теплообмінники оснащені турболізаторами, які уповільнюють рух гарячих димових газів без втрат самої тяги.

  Настінні газові котли виготовляються одно і двоконтурні. Одноконтурні котли використовуються тільки для обігріву приміщення. А для нагріву води потрібно вже підключати бойлер або окремий нагрівач води. А двоконтурні газові котли крім опалення ще нагрівають воду для господарських потреб.

  Випускаються також конденсаційні газові котли, ККД яких - 90% і навіть вище. Димові гази проходять через ще одну спеціальну камеру і, охолоджуючись, віддають тепло в систему. Ця камера зроблена з нержавіючої сталі, яка особливо стійка до впливу агресивного середовища.

  Сучасні настінні газові котли обладнуються електронікою, яка управляє різними системами, такими як регулювання температурного режиму в певний час, впродовж тижня у визначені дні. Газові котли з дорогою електронікою при регулюванні температури, враховують погоду з зовні будинку з датчиків. Включається захист котла від зникнення тяги в димоході. Від  відімкнення газу в системі, від перегріву теплообмінника або від замерзання теплоносія. А також від блокування циркуляційного насоса. При потребі будь-який газовий настінний котел фахівець може перевести на роботу на зрідженому газі.

Системы отопления