Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Дуже ефективний інфрачервоний обігрів з плівкою GREEN LIFE.

Плівка green life.

  Плівкові інфрачервоні підлоги - це один з найбільш простих і дешевих способів отримати тепло в приміщенні. Монтаж і установка їх дуже проста, тому не вимагає фахівців цієї справи, та й старе покриття яке було до монтажу може ще служити деякий час, чим ми зекономимо фінанси, і тому ми можемо не демонтувати його.

  Поверх плівки можна укладати будь-який матеріал який підходить вам, це може бути лінолеум і плитка для кухонь, ламінат і ковролін для кімнат, або навіть дерев'яні підлоги або паркет. Завдяки тому, що термоплівка прогрівається не більше ніж 45 °C, тому небезпека перегріву і подальше короблення дерева відсутнє, тому дерев'яне покриття захищене від деформації та воно довго служить, на відміну від систем обігріву в яких використовують кабель.

  Плівкова підлога монтується без попередньої стяжки, навіть тоді коли для покриття беремо керамічну плитку, тому що існує перфорована термоплівка, яка служить спеціально для використання під керамічну плитку.

  Ще одною хорошою перевагою використання інфрачервоних плівкових підлог є можливість локального обігріву конкретної частини приміщення: це може бути робоча частина кабінету, частина на якій діти грають. Таким чином, ви заощадите на купівлі, коли придбаєте необхідну кількість плівки Green Life, а надалі будете економити на електроенергії.

  Плівкові інфрачервоні підлоги, хоча вони здаються однотипними, але все ж дещо відрізняються один від одного. Головна їхня перевага полягає в тому, що графітом покрита вся площа і при цьому використовується натуральний графіт, який не підтримує горіння і має підвищену теплопровідність, і тому використовує енергію на 90,7%. Плівкова підлога від Green Life не спалює потрібний кисень, і в опалювальному приміщенні приємно і легко дихати. Інфрачервоні промені, що є основою обігріву, надають терапевтичний вплив на організм.

  Використання паралельного з'єднання дозволяє експлуатувати частину теплої підлоги, тому, що кожен модуль в системі працює окремо і не пов'язаний з іншими елементами.

  Обладнайте системою теплої підлоги Green Life весь будинок, включаючи ванну кімнату і приміщення туалету, і ви не будете переживати за дітей, що грають на підлозі, і забудете про неприємні відчуття при ходьбі по холодній керамічній плитці. Можна обладнати плівками Green Life балкон, а також лоджію і веранду. Всього 1-1,5 м² теплої підлоги в передпокої дозволить висушити взуття, промокле в сиру погоду, уникаючи пересушування і розтріскування.

  Після монтажу теплої підлоги Green Life вам не треба його обслуговувати. Система дуже проста і дуже надійна, де виробник дає гарантію 15 років. Протягом усього гарантійного часу використання системи теплої підлоги від Green Life у вас не буде потреби в його ремонті та не буде ніяких проблем якщо правильно його використовувати.

Системы отопления