Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Системи опалення для вашого будинку.

Хранение топлива.

  Опалення - це система труб, приладів, з'єднаних в певну схему, що служить для створення і підтримки в приміщенні оптимальної температури, необхідної для знаходження там людини, тварин, рослин. Адже одночасно з розвитком цивілізації, змінюються і умови проживання людини, утримання тварин, вирощування рослин. Сучасний власник житла все більше замислюється про штучне і що більш вірно автономне опалення.

  Ви напевно чули про деякі види опалення: парове, водяне, про опалення за допомогою електрики. У кожного виду опалення є свої прихильники та противники, які будуть з таким апломбом розповідати про переваги, вподобаного йому способу, що й самі почнуть в це вірити. Але все-таки основним у виборі опалення є кліматичні умови, місце розташування щодо міста та умови експлуатації.

  Якщо ви є власником квартири в багатоповерховому будинку, то проблеми з проведенням опалення відпадають самі собою і ви цілком залежите від централізованого опалення. Хоча якщо є електроенергія, можна додати кілька градусів або домогтися дозволу на автономне опалення. У цьому відношенні власникам приватного будинку більш пощастило, вони можуть встановити будь-яке опалення і врахувати альтернативний варіант на всяк випадок.

Хранение топлива.

  Принцип схеми установки опалювання не настільки відрізняється один від одного, що б монтаж устаткування або розподілу теплоносіїв неможливо встановити своїми силами. Звичайно дуже складно зробити все самому, але якщо ви побудували будинок, то вже є більш обізнаною людиною, і напевно знаєте які інстанції необхідно пройти, щоб домогтися затвердження того чи іншого проекту, і встановити відповідний прилад виміру та обліку. Отримуючи схвалення тієї чи іншої інстанції у вас на руках має бути готова схема з розрахунками, а після виконання робіт, наприклад при встановленні газового опалення - вам повинні дати дозвіл на експлуатацію.

  І так яку ж систему теплопостачання вибрати? Найпоширенішою системою опалення є - водяна, де труби нагріваються гарячою водою, яка циркулює по замкнутому колу. Ця система буває з природною циркуляцією (внаслідок різниці між гарячою і холодною водою), і з примусовою за допомогою насоса. Водяне опалення нагріває систему трубопроводу за допомогою енергоносіїв. Цю систему широко використовують для обігріву житлових приміщень та виробничих будівель. Тепло в такій системі надходить від водяного котла розташованого всередині будівлі або біля нього.

  Газова система опалення вважається самою економічною - основою є природний газ, за наявності газу на ділянці ви заощадите на опаленні пристойні кошти. Після рішення проблеми з вибором, потрібно розібратися яка система опалення вам підходить.

  Розрізняють однотрубні та двотрубні системи опалення. Незалежно від того яка з систем буде встановлена, потрібно знати що схема опалення де природна циркуляція підходить лише в тому випадку якщо є можливість установки котла нижче рівня радіаторів. Однотрубна система більше економічна і відрізняється простотою монтажу. А ряд недоліків: це є нерівномірний прогрів підлоги по певних місцях, і навіть утворення повітряних пробок. Ці проблеми можна усунути за допомогою установки насоса. Двотрубна система дозволяє радіаторам прогріватися набагато краще, але збільшує витрати на прокладання труб.

  Якщо у вас на ділянці не проведено газ, можна опалювати приміщення за допомогою електрики або дешевшими видами палива такими як дрова і вугілля.

Хранение топлива.

  Тепер ви уявляєте собі з чим вам доведеться мати справу і більш менш орієнтуєтесь в тому з чого можна вибрати. Озброївшись необхідними знаннями та відповідними інструкціями, ви зможете заощадити пристойну суму встановивши систему опалення своїми руками. Оскільки ви можете вибрати те що вам найбільше підходить, наприклад з якого матеріалу ви встановлюватиме труби опалення, мідні сталеві або пластикові. Або вибрати матеріал по терміну служби та особливостям монтажу. І звичайно зумієте правильно визначити який котел встановити або як вибрати радіатори.

  Завдяки технічному прогресу та розвитку електроніки, не виходячи з будинку можна вирішити та реалізувати велику частину роботи. Але якщо ці плани та обсяги вас лякають або навівають нудьгу ви завжди можете найняти фахівців заплативши їм за те, що не хочете робити самі.

  Успіхів вам у прийнятті важливих рішень.

Системы отопления