Системи опалення будинку.
Системи опалення будинку Системи опалення будинку Системи опалення будинку
Системы отопления

Біметалеві радіатори для опалення - найкращий вибір для вашого дому.

Біметалічні радіатори.

  В даний час промисловість пропонує велику кількість видів радіаторів. Але найбільш сучасними є біметалеві радіатори. Через свої функціональні властивості та оригінальне конструктивне рішення вони набрали найбільшу популярність.

  Біметалеві радіатори для опалення являють собою сталеві труби, які ззовні покриті алюмінієвим корпусом. Це дало велику перевагу над сталевими, чавунними та алюмінієвими радіаторами.

  За вагою вони набагато легші чавунних радіаторів. Що спрощує монтаж і не потрібно для кріплення сильних кронштейнів і зайвих точок кріплення до стіни.

  Сталеві труби що знаходяться в середині радіаторів надають їм більшу твердість, ніж в алюмінієвих радіаторів. Сталь не дуже збільшує вагу радіаторів. Зате вона має гарну корозостійкість для різних теплоносіїв. Тому для них теплоносієм може бути як вода, так масло та антифриз. Ця властивість сталі збільшує експлуатаційний термін служби радіаторів.

  Біметалевий радіатор складається із секцій. Монтаж цих секцій в один радіатор дуже простий. Тому ви самі зможете, підібравши необхідну кількість секцій, змонтувати радіатор з тією кількістю секцій яка необхідна в даному місці.

Біметалічні радіатори в розрізі.

  Оригінальна конструкція біметалевих радіаторів і матеріал обшивки алюміній, забезпечують їм хорошу тепловіддачу і низьку теплову інерцію. Тобто коли повітря знаходиться внизу радіатора, нагріваючись від великої площі пластини секції, без жодного опору піднімається вгору і таким чином забирає ще більше тепла зосередженого вгорі цієї пластини. Вийшовши з радіатора, воно змішується з холодним повітрям, що є в приміщенні та підігріває його. А це дозволяє кімнаті швидше прогрітися.

  Біметалеві радіатори витримують температуру теплоносія до 130 °C, а також різкі перепади температури та високий тиск до 60 атмосфер завдяки оригінальній конструкції з'єднання секцій.

  Біметалеві радіатори виготовляються з різними габаритними розмірами та мають різну теплову потужність. Вони мають стильний дизайн, що дозволяє їх встановлювати як в приміщеннях з центральним опаленням, так і в котеджах і на дачах. Вони дуже гармонійно вписуються в інтер'єр. Їх не потрібно фарбувати.

Системы отопления